Αίθουσα ολοημέρου και αίθουσα εκδηλώσεων

? Αίθουσα ολοημέρου

Το Ολοήμερο Πρόγραμμα στο σχολείο μας, το οποίο είναι Ε.Α.Ε.Π., λειτουργεί από τις 14:00 έως τις 16:15 καθημερινά. Κατά τη διάρκειά του οι μαθητές έχουν στη διάθεσή τους ώρα φαγητού ? και χαλάρωσης και στη συνέχεια ακολουθούν 2 ώρες μαθημάτων. Το σχολείο διαθέτει κατάλληλο εξοπλισμό για τη σίτιση των μαθητών (ψυγείο, φούρνο κλπ).

? Αίθουσα εκδηλώσεων

Η Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας είναι ικανοποιητικής χωρητικότητας και εξοπλισμένη με πιάνο, ηχοσύστημα και προβολείς φωτισμού. Στην αίθουσα εκδηλώσεων πραγματοποιούνται οι γιορτές και οι εκδηλώσεις των μαθητών καθώς και οι ομιλίες του διευθυντή σε μαθητές και γονείς κ.ά.