Ανακοίνωση για τον αγιασμό της νέας σχολικής χρονιάς

Αγαπητοί γονείς, κηδεμόνες και μαθητές,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά 2015-2016 θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου και ώρα 09:00π.μ. στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας. Οι μαθητές θα έρθουν στο σχολείο και θα αποχωρήσουν από αυτό με τη συνοδεία των γονιών τους αμέσως μετά την τελετή .

Η παραλαβή των βιβλίων από τα παιδιά θα γίνει  τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου.

Ο Διευθυντής και οι Εκπαιδευτικοί του σχολείου μας σας ευχόμαστε μια καλή, δημιουργική σχολική χρονιά με πρόοδο και υγεία για όλες και όλους.